/Hakkımızda
Hakkımızda2018-12-27T09:30:16+00:00

Ultimate Makine İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi;

İş makinaları yedek parçaları satışına odaklanmış, sektöründe öncü bir kuruluştur.

Beko loder yedek parça satışı konusunda, Jcb Hidromek,Case, New Holland,Terex ve daha bir çok markaya hizmet vermektedir. Perkins Deutz Fpt.Cummis Motor ve Carraro. Zf.Dana dingil, şanzıman, diferansiyel yedek parça konusundada hizmetinizdedir.

Ultimate Makina, tecrübeli ve dinamik teknik kadrosu, geniş stoğu ve mutlak müşteri memnuniyetini amaçlayan bir şirket olmuştur. Gerek yurt içi bayiilikleri gerekse yurt dışı mümessillikleri vasıtası ile, sektöründeki dünya markalarını stoğunda bulundurmaktadır. En yeni ve en etkili enformasyon teknolojileriyle oluşturulmuş stok veri tabanı sayesinde müşterilerinin taleplerine hızlı ve doğru bir şekilde cevap verebilmektedir.

Ultimate Makina; müşteri odaklı çalışmanın, daima yenilikçi olmanın ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ve en kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmanın mükafatını, sürekli artan müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla genişleyen pazar payları ile almaktadır.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.